ثبت درخواست مشاوره دکوراسیون

همراه عزیز دکوریار شما میتوانید با ثبت اطلاعات در فرم زیر برای درخواست مشاوره طراحی داخلی فضای خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی ساختمان تنها شامل ساخت آن با متریال خوب و به صرفه نمیباشد ، یک قسمت مهم طراحی در ساختامن برای فضای داخلی آن است ، فضایی که ما بیشترین برخورد و توجه را در طول روز با آن داریم و نه تنها فضای خانه بلکه فضای اداری یا دفتر کار مان هم به همین شکل میباشد . به همین دلیل طراحی و دیزاین این فضاها برای ما حس خوبی ایجاد میکند پس طراحی دکوراسیون داخلی میتواند در این قسمت نقش مهمی داشته باشد . دیزاین در این مرحله از ابتدا و کوچکترین چیز آغاز میگردد به طور مثال طراحی یک فضایی مثل فضای پذیرایی دارای جزئیاتی ماننده جذابیت مبلمان ، روشنایی ، لوازم دکوری میباشد . قصد ما در این خدمات این میباشد که بتوانیم با توجه به میزان فضا و بودجه ی مشتریان عزیزمان برای آن ها خدماتی را در فضا شان ارائه دهیم که از کمتریم فضا بیشترین بهره را ببریم . تیم دیزاین دکوریار از سال ۱۳۹۰ در این زمینه فعالیت خور را آغاز کرده و تا به این لحظه بیش از ۵۰۰ دکوراسیون داخلی را تجربه کرده است .

دکوراسیون دفتر کار و محیط اداری

همه ی ما در تایمی از شبان روز مشغول کسب و کار خودمان هستیم ، یک سری در دفترکار و یک دسته در اتاق شخصی خود ، هر کسی به هر نحوی و به هر اندازه نیازمند امکانات حداقلی برای فضای کاری خود هستش ، به طور مثال من نیاز دارم در فضای کار خود دسترسی به چای یا قهوه برایم آسان باشد ولی همکار من در این فضا نیازمند این است ک دسترسی به اسناد کاغذی خود را در کوتاه ترین مسیر در دفتر کار خود داشته باشد . این نیاز مندی ها زمانی قابل اجرا هستش که شما دکوراسیون دفتر کاری خود را به تیم دیزاین دکوریار سپرده باشید . توانایی ما در ایجاد فضای کاری ای بهینه در دفتر شما میباشد . به طوری که با توجه به سلیقه شما میتوان فضا را طوری شکل داد که هم زیبایی دفتر کار که برای روحیه منابع انسانی شما بسیار دارای اهمیت میباشد طراحی گردد و هم دسترسی به منابع دیگر در سیستم با هزینه های کمتری ایجاد گردد . در این ضمینه دکوریار با برند های به نام محصولات دکوراسیون فعالیت داشته که میتواند محصولات شما را تامین و طراحی کند .

دکوراسیون خانه و فضای داخلی منزل

هر روزه خانه های بسیاری توسط همکاران ما طی مشاوره های بوجود آمده رسد میشود این نشان دهنده این میباشد اهمیت دکوراسیون فضای داخلی خانه از همه ی طراحی ها از اهمیت بالایی برخوردار میباشد . یکی از مهم ترین دلایل آن این میباشد که اکثر مخاطب ها بانوان ایرانی میباشند که بیشتر زمان خود را در منزل صرف گذراندن امور میکنند . داشتن یک محیط زیبا و ایده آل یکی از مهم ترین رکن های یک خانه است در واقع انتخاب دکوراسیون که شامل مبلمان ، لوستر ، آباژور ، فرش ، لوازم دکوری و … جز بهترین قسمت های این دیزاین میباشد . ما در دکوریار توانسته ایم با ایجاد بیش از ده هزار محصول فعال دکوراسیون این تنوع را برای کاربران خود ایجاد کنیم تا همزمان با مشاوره و طراحی و ساخت دکوراسیون محصولات خانه خود را نیز انتخاب بفرمایند . تیم دیزاین دکوریار در انتخاب دکوراسیون داخلی خانه و یا منزل شما میتواند طرح هایی را ارائه دهد که منزل شما را حتی با کمترین جا و محدودیت های دیگر ایده آل تر بسازد و شما را برای دسترسی بهتر به منابع زندگی بهینه تر کند .

دکوراسیون اتاق خواب و فضای استراحت

حس خوب استراحت برای ما ایرانی ها خیلی مهمه ، اینکه در فضای اتاق خواب خود بهترین لذت را ببریم جز کم ترین خواسته های یک فرد میباشد. این فضا به دلیل اینکه تایم کم و مهمی از روزمره ما رو شکل میده از نظر داشتن آرامش جز یکی از بهترین فضا ها میباشد . به طور مثال در این فضا از چع رنگی برای دیوار ها استفاده شود از چه نور برای نورپردازی استفاده گردد و هم چنین از چه محصولاتی برای راحتی استفاده گردد میتواند اولویت های ما در انتخاب فضای دکور اتاق خواب مان باشد . در ایران به دلیل اینکه از قدیم و الیام در این فضا برای استراحت و خواب به کار گرفته میشود تخت خواب بیشترین جاذبه را ایجاد میکند و به توجه به این که چند نفر هستیم میتوانیم اتاق خواب سینگل یا مشترک خود را انتخاب کنیم . دکوریار در این ضمینه محصولات بسیار جذابی تامین کرده میتوانید تا شما برای راحتی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

دکوراسیون آشپزخانه و طراحی کابینت

شما در خانه خود چه مقدار از فضا ی آشپزخانه استفاده میکنید ؟ قطعا پاسخ این سوال این است که یکی از مکان های پر استفاده آشپزخانه میباشد . در این فضا همه ی ما نیاز داریم که کلی وسیله و ابزار هامون رو جا بدیم که به راحتی بتونیم توی هر شرایطی ازشون استفاده کنیم و همینطور فضای شلوغی رو نداشته باشیم که برای کار کردن در آشپزخانه سردرگم شویم ، فضای آشپزخانه بیشترین لذت را برای خانم ها دارد پس در هنگام انتخاب دکوراسیون آشپزخانه حسابی دقت کنید که میتواند مهمترین فضا باشد . در انتخاب کابینت ها و فضایی که باکس ها برای شما ایجاد میکنند اهمیت قائل شوید زیرا در این مرحله از دیزاین اگر تعداد لوازم شما در آشپزخانه جا نگردد در طولانی مدت بسیار آزار دهنده خواهد شد . با توجه به متریال های موجود در بازار حتما قیمت های خیلی با نوسان بالایی را برای انتخاب این نوع از دکوراسیون شنیده اید . تیم دیزاین دکوریار با همکاری برند های معتبر در این مرحله از طراحی میتواند در کنار شما با کمترین هزینه بهترین فضا را برای شما ایجاد کند تا لذت کافی از آشپزخانه خود را ببرید .

طراحی اتاق و فضای گیمینگ

اتاق گیمینگ فضایی میباشد که پر از هیجان و جذابیت در آن موجود است ، درواقع در اتاق گیمینگ شما در فضایی قرار میگیرید که در حال لذت از فضای بازی و فضایی که در آن بازی میکنید هستید ، در این محیط اکثرا از رنگ های به اصطلاح RGB ( قرمز ،سبز،آبی) استفاده میشود ، این رنگ باعث میشود که حس هیجان بیشتری را شما تجربه کنید . همچنین بهترین ابزار های گیمینگ را میتوانیم با ما داشته باشید . فضای اتاق را با یک نورپردازی جذاب و یک میز و سیستم گیمینگ میتوانیم داشته باشیم ، همچنین اسپیکر های دالبی و مانیتور های بزرگ یکی از اتفاق های این فضا میباشد. دکوریار به صورت تخصصی این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند به صورت رایگان مشاوره این فضا را داشته باشند و در انتخاب این نوع از دکوراسیون بهترین انتخاب را داشته باشند.

دکوراسیون کافی شاپ و فضای رستورانی

به نقل قول از یکی از همکاران ما در حوزه دکوراسیون ، “یک روزی به یک کافه رفتم انقدر صندلی هاش جذاب بود که مشتری شون شدم” ، این جمله نشان دهنده این میباشد که چقدر دکور رستوران و کافه ما برای مشتریانمان اهمیت زیادی دارد ، بهترین صندلی ها ، میز ها ، لوازم دکوری ، لوازم کافی شاپ و رستورانی را از دکوریار بخواهید ، کافه ها از قدیم یکی از مکان هایی بوده که در همه حالت های ما پر رونق بوده ، در غم ، در شادی ، در کار ، در استراحت و در… ، پس میتوانیم این را در نظر داشته باشیم که باید کافه یا رستورانی داشته باشیم که در همه حالت های مشتریانمان به آن ها لذت ببخشد و با دکور ما ارتباط خوبی برقرار کنند . تیم دیزاین دکوریار در طراحی و ساخت انواع کافه و رستوران با بهترین متریال و لوازم دکوری میتواند در این امر شما را یاری کند.

دکوراسیون فضای بیرونی و باغی

هر فصلی که می آید زیبایی خود را دارد پس یکی از فضاهای که میتواند به ما حس خوبی دهد فضای بیرونی و فضای باغی ما هستش البته بیشترین فضایی که در زمان دورهمی استفاده میشود فضای بیرون منزل ما هستش ، پس واقعا میتوان از فضای بیرون منزل خیلی استفاده ها کرد ، استفاده هایی که هم به محیط داخلی از نظر فرایندی کمک بکند و هم دسترسی ما را برای بهتر لذت بردن بهینه کند ، همیشه از محصولاتی در این محیط ها استفاده میگردد که قابلیت این را داشته باشند که در محیط های باز بهترین عملکرد را داشته باشند . ما در دکوریار میتوانیم محصولات و طراحی فضای بیرون خانه را به صورت فوق تخصصی انجام دهیم به صورتی که شما از کمترین فضا بیشترین بهره را ببرید و محیطی ایده آل ایجاد کنید.

طراحی تولید و اجر پارتیشن اداری

در هر فضای اداری ای برای اینکه راندمان کاری بالا رود نیازمند پارتیشن های اداری هستیم . این نوع دکوراسیون به شما این قابلیت را میدهد که سکشن ها ویا قسمت های مجموعه یا شرکت خود را تفکیک کنید و هر واحد با دقت بالاتری در فضای محصور شده کار خود را با آرامش ادامه دهند . پارتیشن ها در ۲ نوع تک جداره و دو جداره تولید میشوند که هر کدام از این نوع ها در جنس های پارتیش های شیشه ای پارتیشن های چوبی پارتیشن های آلومینیومی میباشند . مدل های جدیدی از این پارتیشن ها در محصولاتی به نام جداکننه تولید میشوند ، این جدا کننده ها به دو صورت پارتیشن های آکوستیک و پارتیشن های فلزی که با گل و گیاه تزئین میشوند در بازار عرضه میگردند. ما در تیم دیزاین دکوریار از طراحی تا ساخت و اجرای پارتیشن های اداری شما را راهنمایی میکنیم .

معماری چیست 

معماری ترکیب رنگ ها ، وزن ها ، موسیقی ها میباشد که هر کدام به شکلی به محیط ما معنا میبخشند ، یک تیم طراحی میتواند فضای شما را به ایده های فضای بهتر و عالی تر نزدیک کند ، فضایی که شاید در ذهن خلاق شما شکل نگرفته است .

نحوه همکاری

درحال حاظر برای همکاری درمورد پروژه های دیزاین و یا طراحی داخلی راه ارتباطی مستقیم ما با شما شماره مشاوره طراحی و دکوراسیون مجموعه دکوریار میباشد . شما هر لحظه که قصد دریافت مشاوره در این ضمینه را داشتید میتوانید با شماره ۰۹۹۳۱۸۱۷۱۶۶ تماس حاصل فرمایید و یا کلمه دیزاین را به این شماره پیامک کرده و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید . برای تمامی مشتریان عزیزمان زمان جلسه و مراجعه حضوری (بازدید) از فضا منزل یا محل کار در نظر گرفته میشود و پس از آن در همان محل استعلامات قیمت انجام شده و قرارداد همکاری عقد میگردد . توجه داشته باشید تفاوت شرکت ما با همکاران دیگر این میباشد که سرعت در انجام عملیات و طراحی تا لحظه اجرا و تحویل خیلی از اهمیت بالایی برخوردار میباشد ، برای همین امر میتوان این مورد را در نظر داشت که شما برای پروژه هایی که با محدودیت زمانی دچار هستید میتوانید روی برنامه ریزی تیم دکوریار حساب کنید و همکاری داشته باشید . تمامی خدمات مجموعه با ارائه فاکتور رسمی و ارزش افزوده و قرارداد صورت میپذیرد و به دلیل رسمی بودن همکاری میتوانیم لحظات خوشی را کنار هم رقم بزنیم .

ثبت درخواست مشاوره دکوراسیون

همراه عزیز دکوریار شما میتوانید با ثبت اطلاعات در فرم زیر برای درخواست مشاوره طراحی داخلی فضای خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.