داستان یه حس خوب

آرزوی ما حس خوب است؛ حس خوب برای همه ایران. ایجاد تجربه خوشایند خرید برای همه مخاطبان دکوریار از کاربران و مشتریان ، باور و مسئولیتی‌ست که از ابتدای آغاز به کار دکوریار مبنای تمام فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها شد. حالا پس از گذشت چند سال از فعالیت دکوریار این باور به وظیفه‌ای شیرین تبدیل شده است. ما اینجاییم تا با توسعه محصولات متنوع و افزودن سرویس‌های مختلف در گروه دکوریار با محوریت تکنولوژی‌های مبتنی بر تجارت الکترونیک، تجربه حس خوب را برای همه مخاطبانمان محقق کنیم.

تاریخچه دکوریار

در اسفند سال ۱۴۰۰ بود که تصمیم بر ایجاد فروشگاه اینترنتی دکوریار گرفتیم. دکوریار متولد شد تا هر چیزی را که در زمینه کالا های دکوراسیون اداری و خانگی دوست دارید، راحت و بدون دغدغه خرید کنید. امن تر، ساده تر، سریع تر و راحت تر بودن و قیمت به صرفه را میتوان از مزیت های ما دانست.ما در دکوریار منتظر آینده نمی مانیم ، بلکه با تلاش و همکاری یکدیگر به شکل گیری هرچه بهتر آن کمک میکنیم. ما به عنوان یک برند پیشرو در زمینه فروشگاه های آنلاین، مشاغل مختلفی را در فرهنگی پویا، بر اساس اعتماد و روحیه تیمی قوی ارائه میدهیم. دکوریار زمینه ای برای خلاقیت در کارها و پروژه های هیجان انگیز در بازار آینده و همچنین راه حل های نوآورانه فراهم می سازد.دکوریار با انتخاب و استخدام افراد شاخص ارزش های خود را حفظ کرده و همیشه به دنبال کارکنان متعهد و با انگیزه ای است که بتوانند به عنوان بخشی از یک تیم قدرتمند، با ما همراه شوند. افرادی که چالش جو بوده و با خلاقیت رویاهای خود را دنبال کنند، بازیکنان متعهد و مشتاق تیم دکوریار، مبتکرانی دائمی هستند که مشتریان را در اولویت قرار می دهند؛ متفکرانی مشتاق که مسلح به افکاری حرفه ای در ایفای نقشی فعال در فروش آنلاین هستند.ما در دکوریار به پرسنل، مشتریان، فروشندگان، رشد صنعت، تجارت و محیط زیست اهمیت می دهیم.

رسالت ما

با بهره گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید و برای برند هایی که با آن ها همکاری میکنیم ، تجربه خوب فروش ایجاد می‌کنیم. می‌خواهیم به محصولات برند ایرانی ایرانی کمک کنیم تا با قدرت تکنولوژی کالاهای خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانند. کمک به گذار از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال، همسو با روندهای جهانی، مأموریت ما برای گسترش بازاری به وسعت ایران و منطقه خاورمیانه برای همه برند ها است. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی های حرفه‌ای همکاران دکوریار امکان پذیر است.

چشم انداز دکوریار

فروشگاه اینترنتی دکوریار برای تبدیل شدن به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در ایران عزیزمان در حال تلاش و توسعه است و بزرگترین دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید و فروش آنلاین است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم تا به اهداف خود برسیم .

ارزش های ما

سرعت بالای کاری

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

ایده های هوشمند

هویت دکوریار را با حس خوب تعریف کرده‌ایم. پس از تغییر هویت بصری دکوریار در ابتدای سال ۴۰۰ تمامی پیام‌های دکوریار را همراه با طرح حس خوب به نشانه تلاش برای ثبت تجربه‌ای خوشایند از خرید و طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم.

شفافیت کاری

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

مشتری محوری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

مسئولیت پذیری بالا

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

هویت ما با حس خوب شما

هویتمان را با حس خوب تعریف کرده‌ایم. پس ایجاد هویست دکوریار در ابتدای سال ۱۴۰۱ تمامی پیام‌های دکوریار را همراه با طرح حس خوب به نشانه تلاش برای ثبت تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم. هویت بصری جدید ما را در رنگ‌ها، لوگوها، تایپوگرافی‌ها و الگوها دنبال کنید.

آخرین محتوا های انتشار شده