رایانه صنعت

برند رایانه صنعت

رايانه صنعت امروزه آشناترين نام در اکثر محيط های دولتی و بخش خصوصی ايران است که بيش از 40 سال کيفيت و تنوع محصولات اين شرکت را تجربه کرده اند. اين شرکت اکنون طيف وسيعی از انواع صندلی های مدرن را برای استفاده در ادارات و اماکنی مانند سالن های سينما ، همايش ، آمفی تئاتر و غيره توليد می کند.

رايانه صنعت با الهام از تحولات بازارهای بين المللی و بخصوص مقررات سازمان تجارت جهانی ، به عامل کيفيت در رقابت با توليد کنندگان داخلی و خارجی بهای زیادی قائل شده و برای حفظ و ارتقا کیفیت تولیدات خود برنامه های وسیعی را به اجرا در آورده است. توجه به رعایت اصول ارگونومی و مهندسی در ساخت صندلی تا آنجا پیش رفته است که رایانه صنعت را به رعایت استاندارد تدوین شده در این زمینه که هنوز به صورت مقررات تشویقی از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توصیه شده است ادارد.

بدون شک رایانه صنعت بدون برخورداری از نیروی انسانی کارآمد قادر نمی باشد به هیچ یک از اهداف فوق نایل آید. به همین خاطر شرکت همواره به نیروی انسانی در اختیار خود به عنوان مهم ترین ابزار توسعه نگریسته و علاوه بر انتخاب با دقت نیروی انسانی برای فراهم آوردن صاحبان تخصص های مناسب ، همواره از طریق مبادله اطلاعات و کوشش برای برای دسترسی به آخرین و پیشرفته ترین دانش فنی در این رشته توانسته است رشد و تعالی خود را تضمین کند.