راشن

برند راشن

شرکت راشن فعالیت خود را در زمینه تولید مبلمان اداری از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده است. این مجموعه در طی این سالها با بهره گیری از فناوری و دانش روز دنیا با استفاده از مهندسین متخصص و نیروی انسانی کارآزموده و با تجربه ، محصولات و خدمات راشن را با کیفیتی ممتاز در اختیار مشتریان ارجمند قرار داده است.
استفاده از مواد اولیه و قطعات با کیفیت ، زیر نظر طراحان و مهندسان حرفه ای با تست های آزمایشگاهی و کنترل های دقیق کمی و کیفی در خط تولید، به تولید محصولاتی با سطح کیفیت بالا انجامیده است. شرکت تولیدی راشن دارنده نشان استاندارد ملی ایران و همچنین عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ملی ایران می باشد.
راشن تمرکز خود را بر روی تولید صندلی اداری و مبلمان اداری با کیفیت قرارداده است از این رو بیش از ۲۰ سال است که با بالاترین کیفیت و بهره گیری از مواد اولیه درجه یک سعی بر آن دارد تا با رعایت استانداردهای ملی ایران، محصولی با دوام بالا و کیفیتی درخور مشتریان تولید و به بازار عرضه نماید.

راشن در طی این سالها با بهره گیری از فناوری و دانش روز دنیا با استفاده از مهندسین متخصص و نیروی انسانی کارآزموده و با تجربه ، محصولات و خدمات خود را با کیفیتی ممتاز در اختیار مشتریان ارجمند قرار داده است.