دکوریار، سکویی برای رشد مهارت شما

به محض اینکه درخواست خود را ثبت کنید و رزومه بفرستید، همکاران ما رزومه شما را بررسی می‌کنند. در صورت هم‌خوانی رزومه شما با نیازمندی‌های آن موقعیت شغلی، برای هماهنگی مصاحبه اول با شما تماس گرفته می‌شود. سپس سه مرحله مصاحبه شامل ارزیابی تخصصی، ارزیابی منابع انسانی و گفت‌وگو با مدیر ارشد تنظیم و برگزار می‌شود.

این مصاحبه‌ها ارزیابی‌های دوطرفه‌ای هستند که به شما فرصت می‌دهند که دکوریار و موقعیت شغلی مدنظر را ارزیابی کنید. در صورتی که این مراحل با موفقیت طی شود، جلسه‌ای برای ارائه پیشنهاد همکاری تنظیم می‌شود و ماجراجویی‌تان در دکوریار آغاز خواهد شد.

در دکوریار، دانش و تجربه افراد ارزیابی می‌شود و داشتن مدرک، معیار درجه‌اول ما برای بررسی رزومه‌ها و دعوت به مصاحبه نیست. در حال حاضر در تیم‌ها و دپارتمان‌های مختلف همکارانی داریم که مدرک مرتبط با موقعیت شغلی‌شان ندارند اما در آن حوزه متخصص و حرفه‌ای هستند.

به محض اینکه رزومه‌تان را ارسال می‌کنید، می‌توانید خاطر جمع باشید که ظرف چند روز رزومه شما بررسی می‌شود. در صورتی که توانمندی‌های شما با درخواست و نیازهای ما تطابق داشته باشد، با شما تماس می‌گیریم و برای مصاحبه دعوتتان می‌کنیم. فرایند دعوت به مصاحبه و بعد از آن، ممکن است تا دو هفته طول بکشد.

فرم پرسشنامه استخدام

لطفا موارد زیر را با دقت بخوانید و اطلاعات مورد نیاز را پر بفرمایید تا توسط دکوریار بررسی شود و با شما تماس گرفته شود.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟