جاکوب

فیلـتر

نمایش 1–40 از 57 نتیجه

جاکوب ایده آل ترین سیستم قفسه بندی چند منظوره میباشد که به شما این امکان را می دهد که مطابق با نیاز خود فضای اطرافتان را طراحی و مرتب نمایید. امروزه طراحی فضای زندگی نه تنها یک نیاز بلکه یک ضرورت است و جاکوب این امکان را فراهم میسازد تا با هزینه ای مناسب اتاق خانه ، دفترکار ، پارکینگ ، کمد ، آشپزخانه ، رختشویی ، انباری و یا هر فضای دیگری را به سهولت و زیابیی نظم ببخشید . با جاکوب میتوانید به میزان بسیار زیادی در فضای پارکینگ و یا انباری صرفه جویی نمایید. جاکوب یکی از زیر مجموعه های گروه صعنتی پایا سیستم میباشد که با بکارگیری پیشرفته ترین خطوط تولید به صورت مکانیزه در کارخانجات این گروه و با تلاش فرزندان این مرز و بوم در ایران تولید میگردد . هدف دکوریار این است که با ارائه محصولات و خدمات این برند ، تجربه ای دلنشین و بیاد ماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد.
همچنین این امکان را به شما میدهد که یک کمد رویایی لباس با قابلیت جابجایی طبقات و دسترسی آسان به وسایل خود داشته باشید بطوریکه تجهیزات متعددی برای نگهداری انواع پوشاک اعم از شلواز ، پیراهن ، کفش ، شال ، کمربند ، کروات و …. داشته باشید علاوه بر این میتوانید در هنگام تغییر فصل نیز لباس های غیر ضروری را با شرایط ایده آل و در جعبه های جاکوب در انباری نگه داری نمایید. طبقات و سبد های مشبک در سایز های مختلف همچنین نگه دارنده های متنوع جهت ابزار ، وسایل نظافت و یا باغبانی ، دورچرخه ، میزاتو ، طناب ، نردبان و … امکان نگه داری هر نوع وسیله و ابزاری را فراهم می سازد. استفاده بهینه از درب های اتاق ، آشپرخانه و یا رختشویی ، بطری ها و جهت نگهداری وسایل شخصی ، ظروف بسته بندی های مواد غذایی ، مواد ضدعفونی کننده و شوینده با امکان جابجایی آسان سبد ها از دیگر مزایای آن میباشد.
جاکوب یک راه حل مادام العمر جهت استفاده بهینه از فضای زندگی میباشد بطوریکه قفسه بندی استفاده شده در داخل اتاق کودک میتواند به موازات رشد فرزندتان تبدیل به میز تحریر ،کتابخانه ، دکور اتاق و یا حتی فضای نگهداری لباس و یا وسایل شخصی تبدیل گردد.از دیگر مزایای آن امکان نصب و جابجایی آسان قطعات ، کاربرد متنوع جهت مصارف گوناگون و همچنین امکان اضافه یا کم نمودن کلیه قطعات در صورت تغییر کاربرد و تا تغییر محل نصب در صورت جابجایی میباشد.

اطلاعات بیشتر ...