ارگو

فیلـتر

نمایش دادن همه 16 نتیجه

برند ارگو فعالیت‌های بازرگانی خود را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرده است. با بررسی راهکارهای تامین کالا از نقاط مختلف جهان، بدلیل شرایط ویژه و اهمیت کشور چین در تامین جهانی کالا، نخستین دفتر ارگو در این کشور بنا شد تا با استخدام و آموزش نیروهای محلی و حضور مستقیم در منطقه، توانمندی تامین‌کنندگان و کیفیت محصولات به صورت کامل تحت نظر و کنترل باشد.
با افزایش تعداد مشتریان، کثرت تقاضاهای مطرح شده از صنایع گوناگون و به منظور تسهیل در ارتباط ارگو با مشتریان، در سال ۲۰۱۲ دفتر ایران آغاز به کار کرد. هم چنین با گسترش حجم مبادلات با کشور تایوان و بدلیل شناخته شدن این کشور به تولید محصولاتی با کیفیت و تکنولوژی بالا، ارگو در این کشور نیز اقدام به ثبت دفتر نمود.
محصولات برند ارگو در ضمینه محصولات آرگونومی و محصولات سلامتی میباشد . این محصولات شامل ۱۰۰ تنوع میباشد که بسیار پر فروش میباشد و به دلیل کیفیت بسیار بالایی که در محصولات به کار رفته مشتریان این برند هم رضایت کامل دارند . فروشگاه اینترنتی دکوریار نمایندگی اصلی فروش محصولات برند ارگو میباشد .
برند ارگو با انجام بیش از ۲۸۰۰ پروژه و همکاری با ۱۲۰ مشتری از صنایع مختلف، واردات کالا و مواد اولیه را از صفر تا صد ثبت سفارش، اخذ مجوز واردات، مدیریت خرید، حواله ارزی و انتقال وجه، بازرسی و کنترل کیفیت، بارگیری و حمل، ترخیص به صورت جامع و پیوسته مدیریت کرده است. ارگو ، با درک خلاء وجود شرکتی نظام‌مند و متخصص در زمینه بازرگانی، سعی دارد بر اساس کسب و کار تعریف شده خود و ارائه خدمات تجاری جهت تسهیل فرآیند خرید خارجی، در تمام مراحل تامین کالا در کنار مشتریان خود باشد.

اطلاعات بیشتر ...